Викрутка хрестова, нержавіюча сталь Wera 3350, 05032020001, PH0x60мм

Код: 1979 | Артикул: 05032020001 Статус: В наявності
 
297 грн.
0
0
Характеристики
серіяKraftform INOX, нержавійка
тип наконечникаPhillips PH

Високоякісна викрутка Kraftform Plus зі спеціальної сталі. Інструменти Wera зі спеціальної сталі пройшли вакуумну загартування в льоду і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності. Відсутні будь-які обмеження на їх промислове використання. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром. Шестигранний край ручки запобігає набридливому перекочування викрутки на робочому місці.

  • Викрутка зі спеціальної сталі для гвинтів Phillips
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Спеціальна сталь проти контактної іржі

Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю!

Рішення проблеми з контактною іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючою сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігають виникненню контактної іржі. 

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень. 

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля. Закручування стає більш безпечним і зручним

Ідентифікатори інструментів

Take it easy викрутки, забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.  

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася. 

Характеристики
Розмір наконечникаPH 0
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаPhillips PH
Серія інструментуKraftform INOX, нержавійка
Тип рукояткиДвокомпонентна
Робоча довжина мм60 mm
Довжина загальна141 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy; Lasertip; INOX
Ваш відгук про: Викрутка хрестова, нержавіюча сталь Wera 3350, 05032020001, PH0x60мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх