Викрутка хрестова з нержавіючої сталі, 3162 i VDE, 05022733001,PH1x80мм

Код: 1002350 | Артикул: 05022733001 Статус: В наявності
 
374 грн.
0
0
Викрутка хрестова з нержавіючої сталі, 3162 i VDE, 05022733001,PH1x80мм374 грн.
Викрутка хрестова з нержавіючої сталі, 3162 i VDE, 05022734001,PH2x100мм514 грн.
Характеристики
серіяKraftform VDE INOX
розмір накінечникаPH 1
тип наконечникаPhillips PH

Високоякісна викрутка Kraftform Plus VDE зі спеціальної сталі. Інструменти Wera з нержавіючої сталі пройшли вакуумну загартування в льоді і тому володіють необхідними для роботи характеристиками твердості і міцності. Відсутні будь-які обмеження на їх промислове використання. Поштучна перевірка викруток Kraftform Stainless VDE в водяній бані під напругою 10000 В по стандарту DIN EN 60900 (IEC 60900) гарантує безпечну роботу під напругою до 1000 В. Безпека роботи в особливо екстремальних умовах гарантована на основі перевірки ударної міцності при температурі мінус 40 ° C. Багатокомпонентна ручка Kraftform для роботи в швидкому й щадному режимі. З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром. 

  • Електроізольовані робочі кінці VDE зі спеціальної сталі для безпечної роботи під напругою до 1000 В
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і ергономічного загвинчування
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та догляд за розміром
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • Конічна форма робочого кінця, Lasertip, спеціальна сталь проти контактної іржі 

Чому на деталях з нержавіючої сталі часто з'являються сліди іржі? Тому що в роботі часто використовується інструмент з "звичайної" сталі, який може призвести до поширення іржі. Яка прикрість. Ми твердо вважали, що цього можна уникнути. За допомогою викруток інструментів, які також виготовлені з нержавіючої сталі і які відповідають всім необхідним промисловим вимогам за твердістю матеріалу. Серія інструментів з нержавіючої сталі. Поширення іржі виключено, вакуумний гарт в льоді забезпечує необхідну твердість інструменту. Електроізольовані по нормам VDE

 

Kraftform з нержавіючої сталі Wera.

Рішення проблеми з контактної іржею: Нержавіюча сталь прикручується нержавіючої сталлю! Інструменти Wera виготовляються з нержавіючої сталі, завдяки чому запобігається виникнення контактної іржі.

Поштучна перевірка

Поштучна перевірка під напругою 10000 В за стандартом IEC 60900 гарантує безпеку роботи під напругою до 1000 B. 

Загартування в льоді під вакуумом

Інструменти з нержавіючої сталі від компанії Wera загартовані в льоді під вакуумом і володіють необхідними значеннями твердості і міцності. Промислове застосування дозволено без будь-яких обмежень. 

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими крайками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Наконечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизання з нього. Ідеальний для прямого шліца, Phillips і Pozidriv

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля. Закручування стає більш безпечним і зручним

Ідентифікатори інструментів Take it easy

Викрутки забезпечені ідентифікаторами інструментів "Take it easy": колірне кодування профілю наконечника і маркування розміру на ручці викрутки.

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно.

Характеристики
Розмір наконечникаPH 1
Тип інструментуВикрутка
Тип наконечникаPhillips PH
Серія інструментуKraftform VDE INOX
Тип рукояткиДвокомпонентна VDE
Робоча довжина мм80 mm
Довжина загальна178 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка хрестова з нержавіючої сталі, 3162 i VDE, 05022733001,PH1x80мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх