Характеристики
серіяKraftform Micro
розмір накінечника2.5
тип наконечникашліц плоский (-)

Викрутка Micro з електростатичним захистом. Надійний захист від електростатичних розрядів і пов'язаного з ними збитку. За рахунок опори долоні на рухому головку і розташованої під нею зони швидкого обертання можна працювати викруткою в швидкісному режимі. Не треба витрачати час на перехоплювання інструменту. Зона докладання зусиль з м'якими ділянками служить для передачі великих моментів сили при затягуванні і відпустці гвинтів. Прецизійна зона для вибору правильного кута закручування при юстіровочних роботах. Наконечник Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії.

  • Шлицевая викрутка Kraftform Micro
  • Електростатично безпечний інструмент через поверхневого опору <10 ^ 9 Ом
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform Micro для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З захистом від перекочування і рухливою голівкою для швидкісного обертання
  • Наконечник Wera Black Point забезпечує точність роботи і оптимальний захист від корозії

Прикручуюючи електронні компоненти (наприклад, в смартфонах або планшетах), не можна допускати електростатичних розрядів, оскільки вони можуть викликати різні збої електроніки, аж до її повного виходу з ладу. З цієї причини обов'язковою умовою є використання викруткових інструментів з електростатичним захистом

Інструменти ESD Wera

Вимоги, що пред'являються до викрутки інструментам ESD по поверхневому опору, містяться в стандарті DIN EN 61340-5-1. Цей стандарт діє і відносно ручок з електропровідного матеріалу. Вироби компанії Wera серії ESD задовольняють цим стандартом і ще більш суворим приписам деяких технологічних підприємств.

Захист від електростатичного енергії

Значення електричного поверхневого опору матеріалу Wera ESD становить ≤ 10 ^ 9 Ом. Це забезпечує надійний захист деталей від електростатичного енергії і пов'язаних з нею ушкоджень.

Ручка Kraftform Micro

Багатокомпонентна ручка викрутки для ергономічної і правильної роботи.

Прецизійна зона

Прецизійна зона, безпосередньо що тримає робочий кінець, виконана так, щоб в процесі роботи завжди відчувати кут обертання, що має важливе значення при юстіровочних роботах

Зона прикладення зусилля

Зона прикладення зусилля з м'якими ділянками поруч з робочим кінцем викрутки сприяє передачі високих моментів відкручування і затягування без втрати контакту з гвинтом.

Зона швидкісного обертання

Рухома головка і зона швидкісного обертання під нею надають стрімке обертання. Перехоплення рукою, як це буває при використанні звичайних викруток для дрібних гвинтів, не потрібно.

Наконечник Wera Black Point

Наконечник Wera Black Point, а також складна технологія гарту гарантують довгий термін служби наконечника, підвищений захист від корозії і високу точність посадки

Характеристики
Розмір наконечника2.5 mm
Тип інструментуВикрутка Micro
Тип наконечникаШліц плоский (-)
Серія інструментуKraftform Micro
Тип рукояткиДвокомпонентна Micro, ESD
Робоча довжина мм40 mm
Довжина загальна138 mm
Тип пакуванняпоштучно
Ваш відгук про: Викрутка шліцева Kraftform Micro 1578 A, 05030108001, 0.35x2.5x40мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх