Викрутка з гнучким стрижнем 391, 05028152001, 8×167мм

Код: 2085 | Артикул: 05028152001 Статус: В наявності
 
Wera
766 грн.
0
0
Викрутка з гнучким стрижнем 391, 05028148001, 6×167мм741 грн.
Викрутка з гнучким стрижнем 391, 05028150001, 7×167мм760 грн.
Викрутка з гнучким стрижнем 391, 05028152001, 8×167мм766 грн.
Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
тип наконечникаручка-тримач
розмір накінечника8

Високоякісна викрутка з гнучким стрижнем фірми Wera. Багатокомпонентна ручка Kraftform для високої швидкості роботи і особливо ергономічного загвинчування. Kraftform Plus: тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. З гнучким стрижнем для роботи у важкодоступних місцях. З шестигранним краєм ручки для захисту викрутки від перекочування. З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів.

  • Викрутка з гнучким стрижнем для шестигранних гвинтів
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • З шестигранним краєм ручки для захисту від перекочування
  • З гнучким стрижнем круглого перетину
  • З маркуванням ручки для полегшеного відбору і сортування інструментів

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну.

Гнучкий стрижень

Використовуючи викрутку 391, можна працювати також з деталями, що перебувають в дуже незручних місцях. Гнучкий стрижень дозволяє дістатися до кріплення, розташованого під кутом. Ідеальний інструмент для виконання робіт з деталями на гвинтовому з'єднанні в важкодоступних місцях, наприклад, в моторному відсіку

Kraftform

Вихідна ідея при створенні ручки Kraftform полягала в тому, що форма ручки повинна визначатися формами руки. Час підтвердив вірність даного рішення. Уже в шістдесяті роки компанія Wera спільно з всесвітньо відомим інститутом Фраунгофера розробила ручку викрутки, прекрасно підходить за формою до людської руці. У 1968 р після тривалої роботи компанія Wera представила ручку Kraftform на ринку. За цей час ручка оптимізувалася за допомогою нових технологій, але зберегла свою перевірену форму, адже людська рука за цей час теж не змінилася.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу

Велика контактна поверхня

Велика контактна поверхня ручки - з особливо високим тертям на м'яких ділянках - забезпечує передачу високого крутного моменту і не тисне на долоню виступаючими частинами.  

Маркування ручки

Маркування типу і розміру наконечника на ручці викрутки полегшує її пошук в сумці з інструментом і на робочому місці

Шестигранний край ручки

Шестигранний край ручки захищає від надокучливого перекочування інструменту на робочому місці. Шукати впав інструмент більше не буде потрібно.

Ваш відгук про: Викрутка з гнучким стрижнем 391, 05028152001, 8×167мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх