Набір Г-образних ключів, метричних, хромованих, WERA, 950/9 Hex-Plus 3 (05133163001)

Код: 1000469 | Артикул: 05133163001 Статус: В наявності
 
824 грн.
0
0

Набір високоякісних Г-подібних ключів під внутрішній шестигранник в практичному тримачі із зносостійкого матеріалу для тривалого надійного зберігання і одночасно простого вилучення ключів.

Характеристики
тип упаковкив наборі
тип інструментуГ-подібний ключ HEX
Розмір наконечникав наборі

Набір високоякісних Г-подібних ключів під внутрішній шестигранник в практичному тримачі із зносостійкого матеріалу для тривалого надійного зберігання і одночасно простого вилучення ключів. Hex-Plus збільшує площу контакту з головкою гвинта. За рахунок цього до мінімуму знижується концентрація напруги в профілі, що практично виключає вірогідність руйнування головки гвинта. Кульковий наконечник на довгій стороні дозволяє впевнено працювати навіть в складних умовах монтажу. Ретельно виконане хромування ключів гарантує відмінний захист від корозії. Нанесена лазером, а тому зносостійка маркування розміру допомагає швидко відшукати потрібний ключ.

  • Набір Г-подібних ключів під внутрішній шестигранник
  • Hex-Plus продовжує життя гвинтів з внутрішнім шестигранником
  • Відмінний захист від корозії за рахунок хромування стрижня
  • Завдяки маркуванню розміру Г-подібний ключ завжди легко відшукати
  • Зносостійкий матеріал затиску для великого терміну служби

Hex-Plus

Проблема гвинтів з внутрішнім шестигранником Hex-Plus полягає в тому, що цей профіль швидко округляється. Причина цього пов"язана з впливом гострих граней інструменту на внутрішню поверхню головки гвинта. Процес поступового зносу в результаті призводить до скруглення профілю. Інструменти Wera Hex-Plus володіють збільшеною поверхнею контакту з головкою гвинта. Тим самим зменшується концентрація напруги і отже деформація гвинта. Одночасно можна підвищити передачу моменту сили до 20%.

Шестигранна кулькова головка

Завдяки сферичному профілем наконечника інструмент може відхилятися або повертатися щодо осі гвинта, виконуючи при цьому т.зв. загвинчування "під кутом".

Маркування розміру

Все Г-подібні ключі можна легко визначити по маркуванню розміру; Г-подібні ключі SPKL додатково мають колірне кодування.

Надійна посадка і легке вилучення

Зносостійкий матеріал затиску гарантує тривалу надійну фіксацію Г-подібних ключів і їх просте витяг.

Для чудовою захисту

Г-подібні ключі хромовані для чудовою захисту і довгого терміну служби інструменту.

Ваш відгук про: Набір Г-образних ключів, метричних, хромованих, WERA, 950/9 Hex-Plus 3 (05133163001)
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх