Набір викруток WERA Kraftform Plus 300/7 Set 2, 05105624001

Код: 1884 | Артикул: 05105624001 Статус: В наявності
 
1 797 грн.
0
0

Набір з 6 викруток з ручкою Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. 

Характеристики
серіяKraftform Plus серія 300
розмір накінечниканабор
тип наконечниканабор

Набір з 6 викруток з ручкою Kraftform Plus для комфортної роботи без появи на руках мозолів і пухирів. Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, в той час як м'які зони ручки забезпечують передачу великих моментів сили. Частина з них з наконечником Lasertip: Lasertip надійно вгризається в головку гвинта і запобігає вислизання викрутки з головки гвинта. Ідентифікатор інструментів Take it easy з колірним кодуванням профілю та маркуванням розміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Шестигранний край ручки запобігає набридливу перекочування викрутки на робочому місці.

  • Набір з 6 предметів в компактному м'якому футлярі, відповідному для системи Wera 2go
  • З індикаторами інструментів "Take it easy": Кольорове маркування профілю та розміру
  • З наконечником Lasertip для кращого контакту з головок гвинта
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform для швидкого і ергономічного загвинчування
  • Тверді зони ручки для високої швидкості роботи, м'які зони ручки для передачі великих моментів затягування
  • Плюс культова відкривачка

Викрутки Kraftform Plus - відчутна ергономіка. Оберігають руку і долоню цілком - навіть при тривалій роботі. У поєднанні з іншими технічними та практичними перевагами вироби, наприклад, наконечником Lasertip для надійної посадки в голівці гвинта, викрутки Kraftform є ідеальним вибором, коли мова йде про закручуванні вручну.

 Підходить для системи Wera 2go

Підходить для прикріплення до компонентів системи Wera 2go.

Lasertip запобігає зісковзуванню

Часто при закручуванні викрутка вислизає з гвинта. Іноді при цьому пошкоджується цінна поверхню або справа навіть закінчується травмою. В викрутки Wera наконечник Lasertip оброблений лазером до мікроскопічної шорсткості. Така шорстка поверхня буквально "врізається" в головку гвинта. Про випадковому сковзанню викрутки можна забути.

Lasertip

Вузько сфокусований промінь лазера створює структуру поверхні з гострими крайками. Твердість профілю після обробки лазером становить до 1000 HV. Наконечник Wera Lasertip міцно "чіпляється" за шліц гвинта і запобігає вислизання з нього. Ідеальний для прямого шліца, Phillips і Pozidriv.

Менше зусилля притиску

Wera Lasertip зменшує необхідне зусилля притиску і підвищує передачу зусилля. Закручування стає більш безпечним і зручним.

Зручна форма

Відмінно підігнана за формою долоні ручка Kraftform береже руку від мозолів і пухирів.

Швидке перехоплювання

У ручці використані тверді матеріали, тому її можна швидко перехопити, абсолютно не побоюючись, що вона "прилипне" до долоні. Тверда зона ручки з найбільшим діаметром обертається в руці подібно колесу.

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Характеристики
Тип інструментуВикрутка
Серія інструментуKraftform Plus серія 300
Тип рукояткиДвокомпонентна
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy; Lasertip
Кількість в упаковці7 од.
Вміст набору1 x PH 1x80; 1 x PH 2x100; 1 x 0.5x3.0x80; 1 x 0.8x4.0x100; 1 x 1.0x5.5x125; 1 x 1.2x6.0x100; 1 x 145; 1 x 50.0x240.0
Ваш відгук про: Набір викруток WERA Kraftform Plus 300/7 Set 2, 05105624001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх