Характеристики
размір головки, мм17

Торцева головка Impaktor для використання з електричними і пневматичними гвинтовертами ударної дії, розрахованими на привід  12,5 мм/1/2". Технологія Impaktor забезпечує виробам термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням застосування в умовах високих навантажень. З ідентифікатором інструментів Take it easy: колірне кодування розміру - для простого і швидкого відбору потрібного інструменту. Шестигранний профіль і канавка з отвором. Шестигранний профіль служить для передачі великих зусиль і впливає на грані гайки або головки гвинта менше, ніж профіль у формі подвійного шестикутника. Для шестигранних гвинтів і гайок.

  • Для використання з електричними і пневматичними гвинтовертами ударної дії, розрахованими на привід 12,5 мм/1/2"
  • Технологія Impaktor для збільшеного терміну служби
  • Шестигранний профіль служить для точного загвинчування з передачею високих зусиль при збереженні цілісності профілю
  • Ідентифікатор інструментів Take it easy: колірне кодування розміру
  • Наявність канавки з отвором для фіксації насадки за допомогою стопорного кільця або штифта на механізованих інструментах

Для електричних і пневматичних гвинтовертів ударної дії 

Технологія Impaktor забезпечує торцевих голівок Impaktor термін служби, що перевищує середні показники навіть з урахуванням жорстких умов їх застосування.

Канавка з отвором

Наявність канавки з отвором дозволяє за допомогою стопорного штифта або стопорного кільця надійно зафіксувати насадку на патроні електро- і пневмоінструменту. 

Ідентифікатори інструментів "Take it easy"

Ідентифікатори інструментів "Take it easy" з кольоровим кодуванням розміру - для простого і легкого вибору потрібного інструменту. Система визначення розміру інструментів для гвинтів з внутрішнім шестигранником (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop), гвинтів із шестигранною головкою і гайок (гайкові ключі Joker, головки Zyklop і головки Zyklop з фіксуючою функцією) і гвинтів TORX® (Г-подібні ключі, викруткові головки Zyklop). 

Характеристики
Привід (хвостовик)Квадрат 1/2
Розмір наконечника17
Тип інструментуАксесуари для тріскачки
Тип наконечникаHEX (Гайка)
Довжина загальна38 mm
Тип пакуванняпоштучно
ВластивостіTake it easy; Impaktor
Ваш відгук про: Торцева головка WERA 1/2" 8790 C Impaktor, 05004574001, 17.0×38.0мм
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c
наверх