Тріскачка, Wera 8002 C KOLOSS Set 1/2" 05133862001

Код: 1000468 | Артикул: 05133862001 Статус: В наявності
 
Wera
5 206 грн.
0
0

Тріскачка, якій дозволено користуватися як молотком. Тріскачка "KOLOSS" - це надміцна тріскачка з реверсом і з мінімальною здатністю навантаження 600 Нм. Подвійне зубчасте зачеплення і мінімальний кут повернення 6 ° забезпечують швидке і точне загвинчування навіть у вузькому просторі.

Тріскачка, якій дозволено користуватися як молотком. Тріскачка "KOLOSS" - це надміцна тріскачка з реверсом і з мінімальною здатністю навантаження 600 Нм. Подвійне зубчасте зачеплення і мінімальний кут повернення 6 ° забезпечують швидке і точне загвинчування навіть у вузькому просторі. І найголовніше: абсолютно ніякої удар не зможе зруйнувати механізм тріскачки. Багатокомпонентна ручка Kraftform спеціально оптимізована для нажимної, ударної та розтягує навантаження; з гніздом в ручці для подовжувача KOLOSS 8780 C або розтискного оправлення KOLOSS 8781 C. У комплект входить накладка для захисту матеріалу або поверхні деталей, подовжувач для збільшення передачі зусиль, деблокіратор, кожух для кріплення на поясі.

  • Здатність навантаження не менше 600 Нм
  • Зі зсувним квадратом для затягування вправо і вліво
  • Включаючи функцію молотка
  • Багатокомпонентна ручка Kraftform оптимізована для натискної, ударної та розтягує навантаження
  • Тонкий механізм зачеплення тріскачки, малий кут повернення 6 °  

Тріскачка для виконання важких робіт, яку також можна використовувати як молоток.

Хто може користуватися тріскачкою Koloss?

Типовими областями застосування є: машинобудування, кораблебудування, гірська промисловість, літакобудування, мостобудування, виробництво та експлуатація вантажних автомобілів, будівництво та експлуатація залізних і автодоріг, виробництво промислових установок, виробництво багатоярусних стелажів, нафтохімія і т.д .. 

Загартований квадрат

Незнімний загартований квадрат для важких навантажень. 

Зміна обертання

Зміна обертання за допомогою зсувного квадрата гарантує надзвичайно високу здатність навантаження, так як при ударах молотком перемикає механіка не береться руйнування. 

Трубчаста рукоятка

Труба в основі рукоятки зводить вібрації при ударі до мінімуму

Відшліфована зона молотка

Використовується з гумовою накладкою для захисту матеріалів і поверхонь.

Штампована головка молотка

Штампована головка молотка закріплена штифтами шляхом кінематичного замикання. Це гарантує практично нероз'ємну посадку головки молотка на рукоятці.  

Подвійне зачеплення

Завдяки подвійному храповими механізму 30 міцних зубців діють як тонкий механізм з 60 дрібних зубців з кутом повернення всього 6°. 

Характеристики
Тип пакуванняв наборі
ВластивостіTake it easy
Кількість в упаковці5 од.
Вміст набору1 x 1/2"x341.0; 1 x 2x50.0; 1 x 341.0x137; 1 x 40.5; 1 x 175.0x75.0
Ваш відгук про: Тріскачка, Wera 8002 C KOLOSS Set 1/2" 05133862001
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх